niedziela, 18 marca 2012

Maseczka

Dobry wieczór laski . 
Jest już trochę późno ale obiecałam więc jestem . Dziś podczas moich skromnych niedzielnych zakupów z siostrą , zainwestowałam mała kwotę na maseczkę do twarzy firmy "Food Face" typu "Peel-off" z olejkiem pomarańczowym z witaminą C. Uwielbiam maseczki peel-off ze względu mojego lenistwa. Nakładam ją na skórę twarzy i ściągam dosłownie po 5 minutach niemal jednym ruchem. Jest to bardzo wygodne.Kupiłam maseczkę o takim składzie sugerując się właściwościami oraz składnikami witaminy C.
Czy skóra jest bardziej promienna? Nie zauważyłam. Stosowałam ją raz więc może dlatego. Czy kupię ją ponownie ? Oczywiście . Skóra po niej jest znacznie orzeźwiająca czego potrzeba naszej nieco zmęczonej skórze. Maseczka usuwa martwe komórki naskórka, oczyszczając pory skóry z łoju jak i bakterii.Uważam że dlatego oczyszczanie skóry twarzy jest tak ważnym elementem codziennej pielęgnacji skóry twarzy każdego człowieka. 
jedno opakowanie zawiera : 2 saszetki po 6ml 
Wydajność: 6ml wystarcza na równomierną cienką warstwę na całą skórę twarzy.
Konsystencja: kisiel ! Maseczka ma konsystencję rzadkiego kisielu, jest pomarańczowa, więc do złudzenia przypomina zapachem, wyglądem i konsystencją przypomina kisiel. 
Zapach: bardzo intensywny tuż po otwarciu i nakładaniu na twarz, w miarę zasychania jej na twarzy, zapach się ulatnia, stając się nie wyczuwalny. 
Podsumowanie ? Maseczka delikatnie usuwa martwy naskórek odświeżając skórę i poprawiając humor zapachem. Ma naturalny skład. Jest tania, ok. 4-5 zł za opakowanie 2x6 ml,dostępna w drogeriach kosmetycznych.Polecam !
Dobranoc perełki : *


1 komentarz:

Dziękuje za każdy dodany tu komentarz.
Spam oraz obrazliwe moją osobe komentarze nie będą akceptowane.