wtorek, 27 stycznia 2015

My Nails Care

Hej,
jak widzicie dodaje post dotyczący jak dbam o ręce i paznokcie. Ja osobiście uważam, że dłonie oraz wygląd paznokci ma bardzo duże znaczenie na to jak wyglądamy i kim jesteśmy. Są one naszą wizytówką i czasami mówią oraz opisują naszą osobowość.  
Ze względu, że jestem na kursie fryzjerskim, bardzo często moje biedne dłonie są mokre lub wilgotne do stopnia gdzie moja skóra na dłoniach porównuje się do papieru ściernego. Tak też dlatego zaczęłam używać kremu ( E45 Cream ) do skóry która ma tendencje do wysuszania się szczególnie przy mroźnych porankach. Co do malowania paznokci, to muszę się przyznać kolor paznokci zmieniam zbyt często ale to chyba jeden z moim wad którą jest "pedancja". Nie potrawie za akceptować paznokci nie domalowanych. Przy każdym manicure staram się wyciąć skórki oraz wypiłować paznokieć w stylu "stiletto"
Przed każdym malowaniem staram się używać "base coat" z firmy " Maybelline" który chroni przed zabarwieniami a na sam koniec lubię gdy paznokieć się błyszczy więc maluje zwykłym bezbarwnym lakierem. Lakier którego użyłam dzisiaj to odcień koralowy z firmy " L'OREAL Paris" o numerze 208.4 komentarze:

 1. a co jest nie tak w komentarzu 'fajne' ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wole bardziej rozwinięte komentarze niż zwyczajne: "fajne"
   Różne posty dla różnych ludzi mogą być fajne. Jeśli komuś coś się na moim blogu podoba z chęcią sie o tym dowiem , a nawet wezme to pod uwage a od takiego zwyczajnego komentarza typu "fajne" zbyt dużo się nie dowiem.

   Usuń
 2. jak piszesz ' osobiscie uwazam' to przed tym nie stawiasz ' ja' bo z samego stwierdzenia 'osobiscie uwazam' od razu wiadomo kto jest podmiotem. Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń

Dziękuje za każdy dodany tu komentarz.
Spam oraz obrazliwe moją osobe komentarze nie będą akceptowane.