czwartek, 2 stycznia 2014

Christmas Eve 2013

Cześć Wszystkim!
Nie miała jeszcze okazji złożyć każdemu i z osobna, indiwidualnych oraz grupowych życzeń. Życzenia spóźnione ale takie prawdziwe i prosto z serca. Wszystkiego dobrego życzę każdemu z osobna, przede wszystkim by uśmiech w dniu codziennym nie znikał nam z twarzy, by zdrowie dopisywało i byśmy dążyli do skrytych marzeń w tym 2014 roku! Byśmy cieszyli się z każdych małych osiągnięć i oczywiście dużo miłość bo rodzina jest najważniejsza!

 Zniknęłam na parę dni/tygodni ale jestem i mam nadzieje ,że już pozostanę stale i na bieżąco z wami bo jak sami wiecie przygotowania do Świąt to jeden z większych okazji by nie siedzieć oczami przed komputerem,
bo okres Świąteczny to mnóstwo przygotowań i nie powiem że każdemu robota w rękach się paliła szczególnie w rodzinach gdzie Świętuje się Święta po Świętach.

Troskliwe siostry :)


Ukochana Mama :)4 komentarze:

 1. Tobie również życzę wszystkiego dobrego! Przygotowania są ciężkie, ale się opłacają! Fantastycznie wszystko przygotowałaś:)

  OdpowiedzUsuń
 2. hej :) zrobisz taki post jak twoja siostra często robi? :) chodzi mi o tzw mix z instagamu? :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Instagram to moja osobista oraz prywatna aplikacja na którą dodaje zdjęcia osobiste które widzą jedynie moi najbliżsi oraz znajomi. Ze względu na niedawno zaistaniałą sytuacje, pobierania moich zdjęć jak i nadużywanie ich, zablokowałam strony na których udostępniam zdjęcia prywatne anonimom oraz osobom mi nie znanym. :)

   Usuń

Dziękuje za każdy dodany tu komentarz.
Spam oraz obrazliwe moją osobe komentarze nie będą akceptowane.