czwartek, 20 czerwca 2013

♥  Nad Wodą.. 

Hej !
Jestem tu po raz ostatni, ze względu na mój wyjazd. Nie będę w stanie do was tu zajrzeć ze względu na brak internetu , lecz z pewnością po powrocie możecie się spodziewać masy nowych ciekawych postów którymi zasypie was tusz bo dotarciu do domu. Pozostało mi się z wami pożegnać na jakiś czas i nie jest to dla mnie zwyczajnie proste bo przywiązałam się do dziennego czytania i pisania z innymi blogerkami. Dajecie mi motywacje do uzupełniania tej małej cząstki mnie którą daje mi blog. Dzięki niemu mogę wsypywać tu wszelkie moje żale i zażalenia i jednocześnie radość którą mi dajecie. Cieszę się ,że jednak to co tu pisze ma jakiś sens i ,że jednak ktoś to czyta. 
Powiązując do notki, gdy pogoda jeszcze dopisywała razem z Hubertem wybraliśmy się nad wodę, gdzie panuje cisza i spokój. 
Trzymajcie się cieplutko i do usłyszenia już za parę dni. ;*

4 komentarze:

  1. Cóż:) Pozostaje mi życzyć Tobie miłego wypoczynku!:) Wracaj szybko!

    OdpowiedzUsuń
  2. Piękne widoki! Również życzę udanego wypoczynku oraz abyś przywiozła ze sobą jeszcze więcej energii, a potem nas nią zaraziła:) Notabene wypoczynku, właściwie to nie zdradziłaś gdzie się wybierasz? Będziemy dalej wspierać i czekamy na dawkę nowych zdjęć:) Pozdrawiam Pola! <3

    OdpowiedzUsuń

Dziękuje za każdy dodany tu komentarz.
Spam oraz obrazliwe moją osobe komentarze nie będą akceptowane.